Nieuws

In memoriam Erik Tijmensen

Erik Tijmensen 31 oktober 1966 - 14 april 2021 

 

Erik was een bijzonder gewaardeerd lid van onze vereniging. Met zijn altijd positieve kijk op het leven én zin in het spelletje was hij jarenlang een graag gezien lid van onze club. 

 

Erik heeft een flink aantal jaren zijn enthousiasme ingezet voor onze club bij het open toernooi. Plannen, deelnemers zich thuis laten voelen en voor iedereen een positief woord. En als alles goed verlopen was, de dag aftoppen met een goed glas en een sigaar met zijn tennismaatjes.  

 

Zijn positieve karakter én zin in het leven heeft hem de afgelopen tijd geholpen te vechten tegen zijn ziekte. Nog een keer tennissen met zijn herenteam; die wens hebben zij samen waargemaakt in maart. Op woensdag 14 april moest Erik afscheid nemen van zijn geliefden en het leven. Wij denken met plezier aan hem terug met de lach op zijn gezicht. 

 

Wij wensen zijn familie, zijn dochters Kyra en Ruth, maar ook in het bijzonder zijn trouwe supporters langs de baan, zijn ouders Henk en Joke, heel veel sterkte met dit verlies. 

Het bestuur 

« Terug

» Nieuws archief

Footer

Contact

TV Nieuwland
Nieuwlandseweg 4
3824 XT  Amersfoort
033 - 455 06 54

Met navigatie Nieuwlandseweg 8 gebruiken!
Betalingen alleen met PIN mogelijk!

Postadres

Secretariaat TV Nieuwland
De laatste Stuiver 7
3824 DG Amersfoort